Büyü Detaylar

Uzaktan yapılan büyü tutar mı

Uzaktan yapılan büyü tutar mı uzatan yapılan büyüler hangileridir. Büyüler kimi zaman insanların yaşadıkları sorunları çözüp onları mutlu etmek kimi zaman ise kendilerine çok ciddi sıkıntılar yaşatabilmek amacı ile yapılır. Bu işlemler de etki altına alınacak olan kişilerin çok yakında olmalarına gerek yoktur. Yani deneyimli bir medyum genellikle çok uzakta olan bir kişiyi dahi büyü işlemlerinin etkisine alabilir.

Bu konular hakkında tam olarak bilgileri olmayan kişiler genellikle uzaktan yapılan büyü tutar mı veya buna benzer sorular sormaktadırlar. Ancak bugüne kadar yapılan işlemlere bakıldığı zaman gerçekten de yapılan işlemlerin sonuç vermesi için medyumlar ile etki altına alınacak olan kişilerin yakın yerlerde olmaları gibi bir şart olmadığı görülmektedir. Bir medyum istediği herhangi bir kişiyi etki altına alabilmek için sadece o kişinin resmine bakması veya herhangi bir eşyasına dokunması yeterli olabilmektedir.

Bu nesnelere okunacak olan dualar ile kısa zaman içinde istenen enerjiler harekete geçecek ve bu sayede insanların üzerlerin de istenen etkiler meydana gelecektir. Yüzlerce yıldan bu yana var olan ve halen medyumların en çok yaptıkları manevi işlemlerden biri olan büyüler hem çok güçlü hem de çok riskli işlemlerdir. Bir medyum bu işlemleri yaptığı zaman mutlaka etki altına giren kişilerin son durumlarını kontrol eder ve gerek gördüğü takdirde zaman kaybetmeden büyü bozma işlemleri ile duruma bir son verebilir.

Özellikle kara büyü işlemlerin de bu durum çok daha önemli olabilmektedir. Çünkü bu işlemlerin etkileri gerçekten de çok ciddi boyutlara varabilmektedir. Uzaktan yapılan büyü tutar mı sorusuna genellikle evet yanıtını veren medyumlar bunu yapabilmek için mutlaka etki altına almak istedikleri kişilerin kendilerine ait olan bir eşya veya resmini isterler. Aynı zamanda nurani varlıkların bu kişilerin üzerine musallat edilmesi ile de sonuç alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu