Büyü Detaylar

Sabun büyüsü

Sabun büyüsü nedir hangi amaçlar için yapılır. Sabun büyüsü yaptırmak için güvenilir medyumlar arayan kişiler genellikle bu konuda zorlanırlar. Çünkü bu işlemler hem çok zor hem de cesaret isteyen işlemlerdir. Ancak kendilerine güvenen deneyimli medyumlar tarafından yapılabilen bu işlemler de ortaya çıkacak olan etkiler her zaman doğru bir şekilde yönetilmelidir. Çünkü tüm kara büyüler de olduğu gibi sabun büyüsü işlemlerinde de konu ile ilgisi olan herkes için çok ciddi risk altında olabilir.

Bu işlemleri yapacak olan medyumlar için bir sabun ve sabuna batırmak için kullanılacak olan basit bir cisim yeterli olacaktır. Üzerine özel olarak tılsımlı sözler okunan bu sabun cisim de batırıldıktan sonra çok gizli bir yere saklanır. Aynı zamanda medyumlar bu sabun gizli kaldığı sürece aynı tılsımlı sözleri okumaya devam ederler. Bu işlemlerin en önemli detayı ise sabunların gizli kaldığı yerde uzun zaman boyunca erimeden kalmasıdır.

Sabun Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Bu adımlar doğru bir şekilde atıldığı zaman genellikle istenen sonucu verebilen bu işlemlerden sonra birçok kişinin çok ciddi sıkıntılar çektikleri bilinir. Kara büyüler ile herhangi bir kişinin çok ciddi sorunlar yaşamalarını isteyen kişiler genellikle bu işlemleri yapabilen medyumların kapılarını çalarak amaçlarına ulaşacaklarını düşünürler. En deneyimli medyumlardan yardım alınsa bile yine de sabun büyüsü yapılacağı zaman çok dikkatli olmak ve bu işlemler hakkında her medyuma güvenmemek gerekir.

Çünkü harekete geçecek olan enerjiler çok güçlüdür ve bu sebeple çok doğru bir şekilde yönetilmeleri gerekir. Bunu da ancak çok deneyimli ve çok güvenilir medyumlar yapabilir. Özellikle daha önce sabun büyüsü yapmamış olan medyumlar ile çalışmak çok ciddi risklerin alınması anlamına gelir. Bu sebeple amaçları ne olursa olsun bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler verecekleri kararlardan önce çok iyi düşünmelidirler.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu