Büyü Detaylar

Resimle yapılan büyüler

Resimle yapılan büyüler aşk bağlama geri getirme büyüsü gibi birçok çalışmada medyumlar resim kullanmaktadır. 

Birçok medyumun farklı amaçlar için kullanmayı tercih ettikleri işlemler olan resimle yapılan büyüler özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları etkiler ile bilinirler. Bu işlemler de insanların resimlerinin üzerine okudukları özel tılsımlı sözler ile kısa zaman içinde sonuç alabilen medyumlar özellikle o kişilerin isimlerini de sürekli olarak anarak enerjilerin direk olarak istenen kişileri kontrol altına almalarını sağlayabilirler.

Birçok büyü işlemin de kullanılan bu tekniğin etkili olabilmesi için öncelikle resmin yakın bir zamana ait olması ve mutlaka etki altına alınacak olan kişilere ait olması gerekir. Kişilerin bilinçaltına etki etmek amacı ile yapılan tüm işlemler de bu teknik kullanılabilir. Doğru yapıldığı zaman mutlaka istenen sonucu vermesi ile bilinen resimle yapılan büyüler hakkında birçok farklı kaynakta gerekli bilgiler bulunabilir. Aynı zamanda medyumlar da bu işlemler hakkında kendilerine gelen sorulara gerekli tüm yanıtları verebilir.

Bir Resim İle Hangi Büyüler Yapılabilir?

Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu tarz teknikler kişilerin kişisel eşyalarının kullanıldığı teknikler ile aynı şekilde yapılır. Birçok medyum bu işlemleri başarı ile yapar ve genellikle zorlanmazlar. Bu sebeple bilinen en yaygın büyü tekniklerinden biridir. Özellikle direk olarak bir kişinin üzerinde büyü etkilerinin oluşmasını isteyen kişiler mutlaka medyumların kapılarını çalmadan önce o kişilerin resimlerini temin etmelidirler.

Genellikle kısa zaman içinde verdikleri sonuçlar ile bilinen bu işlemlerin en önemli özelliği ise risk içermemesidir. Yani bir medyum bu işlemi doğru yaptığı zaman sadece etki altına alınan kişiler değil aynı zamanda kendisi de kesinlikle risk altına girmemiş olacaktır. Yardım alacakları medyumlara resimle yapılan büyüler hakkında sorular soran ve aldıkları yanıtlara göre daha net adımlar atacak olan insanlar bu şekilde etki altına alınacak kişileri de güven altına almış olabilirler.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu