medyumlar ne yapar

Medyumlardan en çok talep gören çalışmalar hakkında kısa bilgi ve bu çalışmalar hakkında yorumlarınızı sitemizde paylaşabilirsiniz.

Aşk büyüsü yapan medyumlar

Aşk büyüsü hakkında bilgileri olan kişiler bu uygulama sayesinde istedikleri kişileri kendilerine aşık edebileceklerini bilmektedirler. Özellikle sevdikleri kişilerin şahsi eşyalarını medyumlara veren kişiler kısa zaman içinde hayallerini gerçeğe dönüştürmektedirler.

Bağlama büyüsü yapan medyumlar

Bir kişinin sevdiği insanı kendine çılgınca aşık etmek istemesi sık rastlanılan bir durumdur. Bunu sağlamak için medyumlar her zaman bağlama büyüsü hakkında talep almaktadırlar. Kullanılacak olan nesneler ve okunacak olan dualar doğru seçilirse kısa zaman içinde istenen sonuç alınabilmektedir.

Evlilik büyüsü yapan medyumlar

Evlenme hayali kuran ancak partnerinden bu teklifi alamayan veya kendine uygun bir partner bulamayan kişiler genellikle evlilik büyüsünü denemektedirler. Medyumların kendilerine verecekleri özel dualar yazılı kağıtları taşıyan herkes kısa zaman içinde kendine uygun bir kısmet bulabilmektedir.

Geri getirme büyüsü yapan medyumlar

Sevdikleri kişiler tarafından terk edilen ancak kendilerini yeniden geri kazanmak isteyen kişiler bu uygulamaya ilgi göstermektedirler. Giden kişinin eşyaları üzerinden yapılan işlemler ile ortaya çıkan enerji kısa zaman içinde o kişinin geri dönmesini sağlamaktadır.

Papaz büyüsü yapan medyumlar

Kara büyüler her zaman için en çok korkulan ve çekinilen uygulamalar olmuşlardır. Bu sebeple insanla daima papaz büyüsü veya benzeri uygulamalardan uzak durmuşlardır. Bu uygulama insanların büyük sıkıntılar çekmeleri için kullanılmaktadır.

Ayırma büyüsü yapan medyumlar

Birbirini seven kişilerin kısa zaman içinde ayrılmaları için yapılan bu uygulamanın başarılı olması için doğru teknik ve doğru nesneler seçilmelidir. Ayrılmaları istenen kişilerin şahsi eşyaları kullanılarak yapılan uygulama daha sonra güçlü dualar ile desteklenir ve istenen sonuç kısa zaman içinde alınır.

Soğutma büyüsü yapan medyumlar

Birbirini seven kişilerin bir anda sevdikleri kişilerden uzaklaşmaları çoğu zaman şaşkınlık yaratır. Ancak bu gibi durumlarda ortada bir soğutma büyüsünün etkisi olduğundan şüphelenmek gerekir. Bu uygulama tarafların düşüncelerini kontrol altına alır ve kısa zaman içinde partnerlerinden soğumalarını sağlar.

Adet kanı büyüsü yapan medyumlar

Bayanların sevdikleri erkekleri kendilerine aşık etmek için en çok kullandıkları bağlama büyüsüdür. Kendi adet kanlarından birkaç damla alarak erkeklerin yemeklerine ekleyen bayanlar, erkekler o yemeği yedikleri anda istedikleri sonucu alabilmektedirler. Önemli olan bayanların sadece kendilerine ait olan kan damlalarını kullanmalarıdır.

Geri döndürme büyüsü yapan medyumlar

Sevdiği kişinin kendisini terk etmesinin üzüntüsünü yaşayan kişiler bu uygulama ile kendisini yeninde geri kazanabilirler. Özellikle ilgili kişinin nerede olduğunun bir öneminin olmaması ve aynı zamanda kısa zaman içinde etki göstermesi bu büyünün en önemli özellikleridir.

Sabun büyüsü yapan medyumlar

Bu büyüyü yapan kişiler genellikle herhangi bir kişinin çok büyük sorunlar yaşamasını istemektedir. Kara büyülerin en özellerinden biridir. Norma bir sabun üzerine bir cisim batırılır ve üzerine çok güçlü dualar okunup üflenir. Daha sonra sabun gizli bir yere saklanır ve istenen kişinin sıkıntı çekmesi sağlanır.

Kaşık büyüsü yapan medyumlar

İki adet kaşığın bir kefen parçası ile birbirine bağlanarak saklanması ile yapılan kaşık büyüsü özellikle gece yarısı açılan yeni bir mezardan alınan kefen parçası ile yapılmalıdır. Ancak son derce ürkütücü bir uygulama olmasından dolayı birçok kişi bu büyüyü yaptırmaktan kısa zaman içinde vazgeçmektedirler.

Canbar aşk büyüsü yapan medyumlar

Bağlama büyüleri her zaman için insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek için kullandıkları uygulamalardır. Özellikle canbar büyüsü en çok ilgi çeken bağlama büyüsüdür. Özel duaların yazılı olduğu kağıt parçalarını üzerilerinde taşıyan kişiler kısa zamanda karşı tarafın gönlünü kazanabilmektedir.

Kısmet açma büyüsü yapan medyumlar

Kısmetlerinin kapalı olduğunu ve bu sebeple kendilerine uygun birini bulamamaktan yakınan kişiler genellikle bu uygulama ile üzerilerindeki şanssızlığı yene bilmektedirler. Medyumların özel olarak hazırladıkları muskaları üzerilerinde taşıyan kişiler kendilerini daha iyi hissedecek ve hayallerine kavuşacaklardır.

Domuz yağı büyüsü yapan medyumlar

Zor bulunan bir nesne olan domuz yağı, kara büyülerde sıkça kullanılmaktadır. Bu yağı temin eden kişiler sevmedikleri insanların bedenlerine veya gülük hayatta sürekli kullandıkları bir nesneni üzerine sürdükleri takdirde kısa zaman içinde istenen kişinin büyük sorunlar yaşayacağı görülecektir.

Mum büyüsü yapan medyumlar

Herkesin bildiği sıradan bir mum üzerine okunan duaların ardından mum yakılı ve ateşin mümkün olduğu kadar uzun süre yanabileceği bir yere saklanır. Bu mum yanmaya devam ettiği sürece ismi anılan kişi büyük sıkıntılar çeker.

Büyü bozma yapan medyumlar

Bazen büyüler kontrolden çıkabilir ve istenenden daha fazla etki gösterebilirler. Bu gibi durumlarda zaman kaybı yaşamdan büyü bozma işlemi yapılmalıdır. Geç kalınırsa etki altına alınan kişiler çok büyük sorunlar yaşayabilirler.

İkna etme büyüsü yapan medyumlar

Bir kişinin herhangi bir konuda ikna edilmesi ve bilinçaltının kontrol altına alınması için kullanılır. İlgili kişi ne kadar inatçı olursa olsun kısa zaman içinde etkileri görülmektedir. Özellikle ilgili kişilerin şahsi eşyaları kullanılır ve doğru dualar ile desteklenirse alınacak etki kesin olur. Bu sebeple en deneyimli medyumlar ile çalışmak gerekmektedir.

Aşık etme büyüsü yapan medyumlar kimlerdir nasıl yapılır

İnsanların sevdikleri kişiler ile büyük aşklar yaşamak istedikleri durumlarda bunu sağlayamamaları kendilerini üzmektedir. Ancak aşık etme büyüsü ile isteyen herkes sevdiği kişinin ilgisini çekebilmektedir. Bunun için yapılması gereken tek şey usta bir medyumdan bu uygulamayı talep etmektir.

Şirinlik büyüsü yapan medyumlar şirinlik büyüsü nedir

Sevdiği kişinin ilgisini çekemeyen kişiler genellikle bu uygulama ile amaçlarına ulaşabilmektedirler. Üzerlerinde taşıyacakları özel duaların ortaya çıkardığı enerjilerin yardımı ile kısa zaman içinde sevdikleri kişilerin ilgilerini çekecek olan herkes mutlu bir ilişkinin temellerini atmış olacaktır.

Aşk vefki nedir nasıl yapılır aşk vefki için tercih edilen medyumlar kimlerdir

Vefk hazırlama çok zor bir iştir. Özellikle aşk duygusunu ortaya çıkartacak olan bir vefk hazırlamak için çizilen karelerin içine yazılacak olan sayılar, harfler, isimler, ayetler veya Esma-ül Hüsna’lar çok iyi bir şekilde seçilmelidir.

Bağlama vefki nedir nasıl yapılır bağlama vefki yaptıranların yorumları

Sevdiği kişilerin kendilerine bağlamak isteyen kişiler deneyimli bir medyuma yaptırdıkları vefk çizimlerini her zaman üzerlerinde taşımalıdırlar. Bu durum istenen enerjinin ortaya çıkmasını sağlayacak ve istenen ilişkilerin yaşanmasını sağlayacaktır.

Evlilik için vefk nedir evlilik vefki yapan medyumlar

Evlilik her yetişkin için kaçınılmaz bir durumdur. Bu sebeple zamanı gelince herkes evlenip mutlu olmak ister. Ancak herkes bu hayalini gerçekleştiremez. Bu sebeple usta bir medyumdan evlilik vefki hakkında yardım almak her zaman için istenen amaca ulaşmak için yapılacak en doğru şeylerden biridir.

Exit mobile version