Medyumlar Hakkında

Gerçek medyum arıyorum

Gerçek medyum arıyorum diyenler için detaylar. Birçok kişi özel manevi işlemler için güvenecek bir medyum ararken mutlaka konu hakkında bilgileri olan kişilerin kapılarını çalmakta ve kendilerine gerçek medyum arıyorum, kimlere güvenmeliyim gibi sorular sormaktadırlar.

Günümüz de medyum seçmek ve aynı zamanda bu kişiler hakkında bilgiler alabilmek çok zordur. Çünkü sahte medyumların sayıları o kadar çoktur ki insanlar bu kişilerin tuzaklarına düşmemek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

İnsanlar ne kadar bilgili olurlarsa olsunlar yine de bu kişilerin tuzaklarına düşmekte ve çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Bu durum insanların medyumlar veya medyumluk mesleğine karşı olan tüm güvenlerini de kısa zaman içinde kaybetmelerine neden olabilmektedir.

Çok eski zamanlardan bu yan sürekli olarak insanların fakları taleplerin çok özel teknikler ile karşılamış olan medyumlar özellikle manevi enerjileri kontrol etmek ve harekete geçirmek gibi yetenekleri ile sıradan insanların hiçbir zaman yapamayacakları işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilmektedirler.

Bu sebeple insanlar her zaman için hem medyumlara çok güvenmişler hem de çok çekinmişlerdir. Çekinmelerinin sebebi ise bu anda yapılan bazı işlemlerin çok ciddi riskler içerebiliyor olmasıdır.

Eğer bir kişi medyumlar hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değilse o zaman ortaya çok ciddi sorunlar çıkabilmektedir. Sahte medyumlar insanları kandırma konusunda çok ustalaştıkları için özellikle acele eden veya konu hakkında tam olarak bilgileri olmayan kişilere gerek maddi gerekse manevi anlamda çok önemli zararlar verebilmektedirler.

Geçmişte bu konuda dikkatli olmayan kişilerin ne kadar önemli sorunlar ile karşı karşıya kaldıklarını anlamak için kısa bir araştırma yapmak yeterli olacaktır. Gerçek medyum arıyorum ancak bu konu hakkında tam olarak bilgi sahibi değilim gibi sorular ile yola çıkan kişiler kısa zaman içinde resmi bir medyum ile karşılaşabilmektedirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu