gerçek medyum

Garantili Medyumlar

Garantili medyumlar mesleklerinde her zaman başarılı olmak ve insanları beklentilerini karşılamak isteyen medyumlar bunun için çok uzun bir süre boyunca kendilerini geliştirmek zorunda olduklarını bilmektedirler. Özellikle bu meslek hakkında herhangi bir şekilde eğitim veren resmi bir eğitim kurumunun olmaması medyumluk mesleğini her zaman diğer mesleklerden daha zor bir meslek haline getirmiştir.

Başarılı bir medyum olmanın ilk şartı insanların kendilerini geliştirmesi olmasından dolayı birçok kişi kısa zaman içinde bu işten vazgeçmiş ve farklı alanlara yönelmiştir. Yapılan işlemlerin çok büyük bir deneyim istemesi ve aynı zamanda bu alanda çok farklı işlemlerin yapılması medyumluk mesleğini daima farklı bir meslek yapmıştır.

Dünyanın en eski mesleklerinden biri olan ve her zaman toplum içinde çok büyük bir saygı görmüş olan medyumluk mesleği hakkında yapılan araştırmalar insanların bu mesleği yapabilmek için çok büyük fedakârlıklar yapmalarını gerektirmektedir.

Garantili medyumlar haline gelebilmek için çok uzun zamana ihtiyaçları olan insanlar bu süre içinde sürekli olarak kendilerini geliştirmek adına farklı bilim dalları hakkında bilgi sahibi olmaları gerektiğini de bilmelidirler. Özellikle medyumluk işlemlerinde kimi zaman çok farklı bilim dallarından faydalanması insanların bu şekilde çalışmalar yapmalarını gerektirmektedir.

Başarılı bir medyum olmak ve bu meslekte insanların beklentilerini karşılayabilir hale gelebilmek sanıldığı kadar kolay değildir. Özellikle birçok kişi sadece bir kitap okuyarak veya internete bir süre araştırma yaparak istedikleri gibi bir medyum olabileceklerini sanmaktadırlar. Bu mesleğin diğer mesleklerden çok daha zor olduğunu ve özellikle öğrenme sürecinin tahmin edilenden çok daha uzun olduğunu mutlaka bilmek gerekmektedir.

Yapılacak olan işlemler özellikle kara büyüler gibi risk taşıyan işlemler ise her zaman için çok dikkatli olmak ve yeterli düzeye gelmeden kesinlikle bu işlemleri yapmamak gerekmektedir.

Zaten bilinçli bir şekilde bu mesleği yapan kişiler garantili medyumlar olmadan asla insanların taleplerine cevap vermemeleri gerektiğini de bilmektedirler. İnsanların en eski dönemlerden bu yana çok büyük bir ilgi gösterdikleri bu kişiler yaptıkları özel işlemler ve ortaya çıkardıkları manevi enerjiler sebebi ile daima sıradan insanlardan farklı bir yere sahip olmuşlardır.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. BARAN hoca tavsiyem garantili meydum dedi ki:

  BARAN hoca gerçekten on numara kesin sonuç garanti, aşk büyüsü yaptırdım 2 gün içinde netice aldık. çok mutluyum

 2. Hacer dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bu konuda garantili güvenilir işini iyi yapan bir medyum hocası önerirseniz. Çok sevinirim.

  1. fatma dedi ki:

   hacer hanım bende güvenilir gerçek bir medyum hocası arıyorum bulursanız bana da söyleyin lütfen. Bende etkili bir süryani büyüsü yapacağım bu konu üzerine etkili bir medyum hocası arıyorum.

 3. Aysel dedi ki:

  Merhaba hacer hanım ben daha önce çok dolandırıldım ve çok kandırıldım bu yüzden çok endişeliyim ve hangi medyum hocasına güveneceğimi bilmiyorum. Bana bu konuda yardımcı olur musun.? Sende kadınsın bende kadınım bana yardımcı ol ne olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu