Büyü Nasıl Yapılır

Büyü nedir nasıl yapılır

Büyü nedir nasıl yapılır Büyüler insanların farklı amaçlar ile kullandıkları ve yapılmaları çok ciddi deneyim gerektiren özel manevi işlemlerdir. Tarih boyunca çok farklı amaçlar ile yapılmış olan bu işlemler kesinlikle bilinçsiz bir şekilde yapılmamalı ve aynı zamanda sadece güvenilir medyumlardan yardım alınarak yapılmalıdır. Deneyimli medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman çok farklı nesneler kullanırlar ve kimi zaman manevi alemler ile iletişime geçmek zorunda da kalabilirler.

Özellikle nurani varlıklar ile iletişime geçmek bu işlemlerin en önemli yanlarından biridir. Eski zamanlar da yaşamış olan ermeni ve Süryani medyumların şeytan ile iş birliği yaparak büyüler yaptıkları da bilinmektedir. Doğal olarak insanlar bu işlemlere ne kadar ilgi duymuşlarsa o kadar da uzak durmak istemişlerdir. Hiçbir zaman hata payı olmayan bu işlemler de en basit hatalar dahi konu ile alakası olan kişiler için içinden çıkılmaz sorunların yaşanmasına neden olabilir.

Geçmişte bunun birçok örneği yaşanmış ve bu sorunları yaşayan kişiler yine deneyimli medyumların kapılarını çalarak kendilerinden büyü bozma işlemleri hakkında yardım istemişlerdir. Günümüzde de birçok kişi ihtiyaç duymaları halinde deneyimli ve güvenilir bir medyum bularak kendisinden büyü işlemleri hakkında yardım istemektedirler. Bu işlemler farklı isimler ile anılır ve farklı teknikler ile yapılırlar.

Özellikle ak ve kara büyüler olarak adlandırılan büyü işlemlerin de sonuç süreleri de kesinlikle belli değildir. Ancak insanlar her zaman için çok kısa zaman içinde sonuç almak ister ve kimi zaman medyumları zor durumda bırakabilirler. Bu sebeple medyumlar da kendilerini bu alanda tam olarak geliştirmeli ve kesinlikle risk almadan en kısa zaman içinde sonuç veren teknikleri kullanmalıdırlar. Özellikle büyü nedir nasıl yapılır ve kimler yapabilir gibi araştırmalar yaparak her zaman güvenirli bir medyum ile çalışma olanağı da bulunabilir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu